Мій кошик

Туя західна 'Брабант' (Thuja occidentalis 'Brabant')


Код: 5432:200-250
в наличии

1550грн

Швидкозростаюча туя, що досягає в дорослому віці до 20 метрів висоти і більше 3-х метрів в діаметрі.


Доставка


Кур’єрська доставка по Києву ()
Доставка здійснюється нашою кур'єрською службою в межах Києва
Самовивіз ()
Самовивіз з нашого магазину за адресою с.Мартусівка, Дружби 12А

Опис

Туя західна 'Брабант' (Thuja occidentalis 'Brabant')

Вічнозелене високе дерево, доросла рослина досягає дванадцяти метрів заввишки і до 3 метрів в діаметрі. Зростає швидко. У рік її приріст становить до 30-ти сантиметрів у висоту, і десяти сантиметрів у ширину. Надає перевагу слаболужним грунтам, втім, при достатній вологості може рости навіть на досить кислих грунтах. Форма: вічнозелене дерево з конусоподібною кроною і прямим стовбуром, горизонтально і дугоподібно розташованими, дуже густо розгалуженими гілками, росте швидше, ніж дикий вид. Розміри: 15 - 21 м. Діаметр крони 3-4 м. Хвоя: луската, зелена, зберігає забарвлення взимку. Цвіте в квітні - травні, шишки коричневі, довгасто-яйцеподібні, 0,8 - 1,2 см довжини.

Умови вирощування: тіньовитривала, до грунту невимоглива, витримує як сухість, так і надмірне зволоження грунту, але віддає перевагу свіжим, досить зволоженим родючі суглинкам. Морозостійка. Добре витримує стрижку. Використання в дизайні: одиночні посадки, групи, живоплоти.

Купити тую західну 'Брабант' Ви можете в нашому інтернет магазині садового центру ГрінМарт, доставку здійснюємо по Києву та області, а також в Одесу, Харків, Дніпро, Херсон, Львів, Вінницю, Кропивницький та в іншиі міста України.