Мій кошик

Озеленення літніх площадок (терасс) кафе, ресторанів

Озеленення ресторанів. — Квіти привертають увагу не тільки метеликів, а й відвідувачів.  

Озеленення ресторанів, відкритих терас стало вже звичним і не викликає здивування. Що бажає відвідувач бачити в оформлені? 

Люди интуїтивно вибирають приємні для себе місця, ми би сказала що відвідувач хоче відчувати себе в чарівному місці, де приємні запахи, його олюблена музика та смачна їжа.  

озеленение ресторанов

Як озеленювачі ми найчастіше вирішуємо задачу як гармонійно інтегрувати рослини в вже існуючий інтерєр чи екстерєр ресторану. При цьому рослини повинні бути: 

  • пристосовані до життєздатності в міському багатолюдному середовищі — бути стійкими до перепадів температури; 
  • не боятися протягів; 
  • бути безпечними дла оточуючих  — не мати колючок; 
  • бути не ядовитими і достатньо гипоалергенними, адже в ресторан приходять люди с різними властивостями організму.

Чщо ми рекомендуємо замовникам — власникам ресторанів, чи є стандартний набір безпрограшних комбінацій рослин, котрі відповідають вище перерахованому? —

озеленение летних терасс фотоПеред усім із замовником ми говоримо не про самі рослини, а про бажану майбутьню картинку благоустрою і озелененя, які питання ми вирішуємо за допомогою даного озеленення — чи відгородимо від шуму вулиці, привернемо увагу до вхідної зони ресторану, створимо затишні куточки на території, обладнаємо простір в якомусь конкретному стилі  (прованс, середземноморский стиль, пустеля чи джунглі, підводний світ і тд.), тут може зявитися струмок зі штучною водоймою або водоспад, імітування скель з відповідним ландшафтом і набором рослин, —  створюємо технічне завдання і наша компанія виконує проєкт озеленення і автоматичного поливу, ухвалюємо кошториз і підписуємо договір із замовником. 

Акцентуємо увагу на тому, що без створення автоматичного поливу, якщо говорити про створення на території ресторану стійких посадок, живих огорож, газоні, — ми не працюємо тому, що досить складно гарантувати добрий стан рослин при відсутності догляду за ними. 

озеленение летних кафе озеленение летних терасс кафе фото

летнее кафе - терассы фото озеленение баров фото