Мій кошик

Озеленення літніх площадок (терас) кафе, ресторанів

Озеленення ресторанів — квіти привертають увагу не тільки метеликів, а й відвідувачів.  

Озеленення ресторанів, відкритих терас стало вже звичним і не викликає здивування. Що бажає відвідувач бачити в оформлені? 

Люди интуїтивно вибирають приємні для себе місця, відвідувач надасть перевагу чарівному місцю, де приємні запахи, гарний інтер'єр, легка музика та смачна їжа.  

Як озеленювачі ми найчастіше вирішуємо питання гармонійного поєднання рослини з уже існуючим інтер'єром чи екстер'єром ресторану, бару чи кафе. При цьому рослини повинні бути: 

  • пристосовані до життєздатності в міському багатолюдному середовищі — бути стійкими до перепадів температури, вологості, задимленості; 
  • не боятися протягів; 
  • бути безпечними дла оточуючих  — не мати колючок; 
  • в жодному разі не бути отруйними і достатньо гіпоалергенними, адже в ресторан приходять діти і люди з різними властивостями організму.

Що ми рекомендуємо замовникам — власникам ресторанів, чи є стандартний набір безпрограшних комбінацій рослин, котрі відповідають вище перерахованому? 

 

озеленение летних терасс фото

Перед усім із замовником ми говоримо не про самі рослини, а про бажану майбутню картинку благоустрою і озелененя, які питання ми вирішуємо за допомогою даного озеленення — чи відгородимо від шуму вулиці, чи привернемо увагу до вхідної зони ресторану, чи створимо затишні куточки на території, обладнаємо простір в якомусь конкретному стилі (прованс, середземноморский стиль, пустеля чи джунглі, підводний світ і тд.), тут може з'явитися струмок зі штучною водоймою або водоспад, імітування скель з відповідним ландшафтом і набором рослин, —  створюємо технічне завдання і наша компанія виконує проект озеленення і автоматичного поливу, ухвалюємо кошторис і підписуємо договір із замовником. 

Акцентуємо увагу на тому, що без створення автоматичного поливу, якщо говорити про створення на території ресторану стійких посадок, живих огорож, газонів, — ми не працюємо, тому що досить складно гарантувати добрий стан рослин при відсутності догляду за ними. 

озеленение летних кафе озеленение летних терасс кафе фото

летнее кафе - терассы фото озеленение баров фото