Мій кошик

Озелененя та благоустрій житлових кварталів. Міське озеленення.

Ми створюємо елітні сади та міське озеленення.

В компанії "ГрінМарт" працюють справжні професіонали, ідеї яких втілюються в життя геніальними, красивими та натуральними. Ми стежимо за новими тенденціями, використовуємо лише сучасні технології, втілюємо побажання клієнтів в своїх проектах. 

Наші преваги:

1. Індивідуальний підхід. Ми враховуємо всі побажання наших клієнтів, створюючи будь-який проект. 

2. Авторський дизайн. Ви отримуєте унікальний та неповторний проект, який підходидь саме вам.  

3. Професіоналізм. Багаторічний досвід в сфері ландшафного дизайну дає змогу втілювати нам всі роботи з високим професіоналізмом в заплановані терміни. 

4. Висока якість. Якість перед усім! Завдяки найкращому обладнанню і якісному посадковому матеріалу, результат наших робіт завжди бездоганний. 

5. Догляд за створеними проектами. Для того, щоб ваша ділянка завжди радувала красивим виглядом, а також для економії вашого часу, ми пропонуємо комплексний догляд та обстуговування озеленених територій.

 

Озелененя та благоустрій житлових кварталів і новобудов. 

Озелененя прилеглих до багатоквартирних будинків територій - невід'ємна частина комфорту і знак якості життя, який шукають покупці в новобудовах столиці. Ландшафтний дизайн в цьому випадку покликаний не тільки організувати простір прибудинкових територій, а й згладити гострі кути, наповнити острівцями живої природ часом мінімальні площі відведені під озеленення. 

                    

   

За своєю природою людина прагне до затишку, і тут немає різниці- особистий ланшафт чи міський, засоби йдуть на забезпечення комфорту мешканців даної забудови. Озеленення проектується таким чином, щоб кожен мешканець зміг відчути нашу турботу про його комфорт, затишок та безпеку в будь-яки пору року.

З цією метою ми часто використовуємо наступні методи: 
• посадка різних видів живих парканів; 
• використання вічнозелених крупномірів;
• посадка штамбових листяних дерев;
• висаджування листяних дерев першої висоти з південно-західної сторін багатоповерхівок та парковок; 
• відтворення архітектурних елементів будівель в клумбах, палісадниках і.тд. 

Ми дбаємо про подальше життєзабезпечення висаджених рослин. Широко використовуємо мульчування декоративною кам'яною крихтою та древяною корою. Системи поливу забезпечують відповідне зволоження грунту навколо рослин, полив газону. 

Тематичні куточки

Ще один цікавий прийом в озелененні міських дворів - створення «тематичних» куточків - використання певних рослин в одній частині двору, які відрізняють його від інших ділянок. Наприклад, куточок, де висаджені берези, створює відчуття легкості, свіжості і «прозорості» в будь-який час року.

                        

Тут (див.фото) ми застосуємо не види рослин, а їх форму - куля. Це жива огорожа з штамбових екземплярів клену гостролистого Globosum, туї Globosa, і спіреї Вангутта, а з протилежного боку майданчика - штамбові форми ялівцю Stricta. Таким чином був оформлений в'їзд в житловий квартал.

 

Є ще кілька обмежень, які ми завжди враховуємо при створенні громадських ландшафтів:

• Небажано використовувати колючі, отруйні рослини, а також рослини з плодами, які можуть забарвлювати (псувати мощення або покриття автомобілів).

• Максимально використовувати культури деревних і трав'янистих рослин, стійких до жорстких екологічних умов середовища мегаполісу (задимленість, загазованість, часті і різкі перепади температури повітря і грунту, засоленість ґрунту).

 

Професіоналізм, розсудливість і здатність продумувати майбутні посадки до найменших дрібниць, від підбору рослин до сезонного догляду за насадженнями, повинні стати головними критеріями при виборі фахівця (ландшафтного дизайнера, компанії-озеленювача).