Мій кошик

Партнери

До уваги будівельних компаній! 
Пропонуємо співпрацю: типове озелененя ділянок «під ключ». Швидко, якісно, взаємовигідно. Виконуємо всі види робіт: планування ділянки, автоматичний полив, посадка рослин, створення газону. Обслуговування рослин (садівник). 

Переглянути портфоліо…>>

Список наших партнерів та клієнтів постійно поповнюється і на сьогодні це компанії:

Procter-Gamble * Завод Procter & Gamble (Бориспіль, Київської обл) — міжнародна компанія що спеціалізується на виробництві товарів для особистого догляду та використання в побуті. На ринку України компанія з 1990 р. і являє собою більше 60ти торгових марок, включно з такими як: Ariel, Tide, Pantene Pro-V, Pampers, Always, Tampax, Blend-a-med, Wella, Londa ті багато інших. З 1997 р. компанія відкрила завод в м. Бориспіль Київської обл.

  • костал логоKostal Ukraine (Переяслав – Хмельницкий, Київської обл.) – діюче по всьому світу сімейне підприємство з головним офісом у Німетчинні, що проектує і виготовляє технологічно довершенні електронні та механічні вироби для автомобільної промисловості. 
  • нова будоваБудівельна компанія «НоваБудова»—  інвестиційно-будівельна компанія, що з 2005р спеціалізується на сегменті житлової нерухомості. Онивні житлові комплекси побудовані «НоваБудова» розташовані в затишних районах, в межах м.Київ, куди легко дістатись, де завжди спокійно і тихо.
  • софия киевскаяЖК «София Киевская» — це житло віддалене від промислових обєктів і великих автомагістралей, в передмісці столиці, це комфортні квартири в сучасних будинках.
  • интергал Будівельна компанія «Інтергал-Буд»  заснована в 2003 році у м.Львів, на сьогодні являє собою одну з найбільших девелоперських компаній в Україні. За час свого існування «Інтергал-Буд» пройшов стрімкий шлях розвитку і зайняв лідируючі позиції на ринку будівельних компаній України.
  • LOGO_KB_1KyivBuild — ведуча професійна будівельна виставка, що проходить за підтримки Міністеррства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, а також Національного Союзу Архітекторів України. 
  • Кінно-спортивний клуб «Конюшня Бутенко»

бутенко

  • Компанія «Золотой Мандарин», виробник тротуарної плитки та бетонних виробів.

золотой мандарин

  • Інформаційно-аналітичний портал заміської нерухомості України. www.zagorodna.com — це незалежна унікальна інформація що відповідає дійсності, аналітичні огляди, новини нерухомості. 

logo2

виктория

logo-3_1