Мій кошик

Плодові дерева і крупноміри

Плодові дерева і крупноміри

Прекрасний сад – це мрія, яку можна втілити в життя різними шляхами, довгим і складним або простим і коротким. Довгий і складний шлях – виростити дерево з кісточки (насіння) або самостійно зайнятися окуліруванням. Простий і короткий – купити плодові саджанці у хорошого виробника.

Садовий центр ГрінМарт – один з кращих в Україні розплідників плодових дерев, який також працює в режимі інтернет-магазину. Ви можете самі приїхати до нас, і побачити, в яких умовах вирощуються плодові саджанці. Також ви можете отримати вибрану рослину через поштові служби. Завдяки наявності відповідного досвіду ми гарантуємо правильну упаковку товару, а це значить – ви отримаєте своє молоде деревце або кущ в цілості.

Плодові саджанці: купити районовані сорти зао привабливими цінами

Для початку пропонуємо вам погортати наш каталог. У ньому представлені всі різновиди плодових дерев:

 • кісточкові (абрикоси, черешні, алича, вишні, нектарин, персики, сливи, кизил);
 • зерняткові (груші та яблуні);
 • горіхоплідні (фундук).

"Родзинка" нашій колекції плодових саджанців – багатосортові дерева. На одному деревці щеплені дві і більше підщепи різних сортів, які розвиваються на рослині одночасно. Таке рішення відмінно підходить при нестачі вільної площі для посадки дерев. А головна перевага – це досягнення тривалого періоду плодоношення. Сорти підбираються з різними термінами дозрівання плодів.

Ви поставили собі за мету купити саджанці: Київ – це місце, де, здавалося б, таку покупку зробити легко. Однак ми не радимо вам поспішати. Розберіться, який саме посадковий матеріал вам підійде. І перевіряйте надійність продавця. Про те, наскільки якісні дерева ви придбали, ви, можливо, дізнаєтеся не відразу. Щоб уникнути розчарувань стосовно сорту, зимостійкості та стійкості до хвороб, вибирайте продавця з хорошою репутацією на ринку.

Садовий центр ГрінМарт заснований більше 14 років тому. З наших саджанців виросло багато прекрасних садів, і ми приймаємо безліч подяк від клієнтів. У пріоритеті у нас сорти, які:

 • мають високу врожайність;
 • пройшли перевірку якості;
 • районовані в нашій кліматичній зоні;
 • стійкі до різних хвороб і шкідників;
 • відрізняються гарною зимостійкістю.

І важливо у нас завжди прийнятні ціни!

Пропозиція купити плодові рослини великого розміру: розглядаємо вигоди

Стандартно саджанці пропонуються у віці до 3 років. А це означає: до повноцінного плодоношення і заповнення саду доводиться чекати 4-5 років. Поки дерева ростуть, ділянка виглядає безлюдно. Високий ризик пошкодження невеликих рослин домашніми улюбленцями, дітьми або газонокосаркою.

Якщо довго чекати, поки виросте сад, не хочеться, то і не потрібно. Сьогодні можна купити крупноміри плодових дерев рослини у віці від 3 до 8 років. І таке рішення має масу переваг:

 1. Великі рослини вирощуються в розпліднику в оптимальних умовах, отримуючи необхідне живлення і догляд.
 2. У таких дерев правильно сформована крона (обрізка це одна з головних проблем початківців садівників).
 3. Відразу в рік посадки можна буде поласувати плодами, і не гадати кілька років, які вони на смак.

Ціни на крупноміри вищі, ніж, наприклад, на саджанці-дворічки. Але з урахуванням отримання швидкого результату різниця в ціні цілком виправдана. Необхідно розуміти: щоб виростити бажане дерево іноді доводиться купувати кілька саджанців один за іншим. Плодові крупноміри це можливість уникнути подібних неприємних моментів.

Шановні клієнти, вибір за вами! При будь-яких обставинах фахівці садового центру ГрінМарт допоможуть вам своїми консультаціями.