Мій кошик

Оплата та доставка

Оплата та доставка рослин в нашому садовому центрі 

1. Оформлення інтернет замовлення (Мінімальна сума замовлення від 450грн.)

Через функцію «купити» Ви робите замовлення в інтернет магазині. Наш менеджер перевіряє наявність рослин в розсаднику  і зв'язується з Вами на протязі декількох годин. Після чого Вам на електрону скриньку буде надіслано повідомлення з вмістом замовлення, його номер, сумму оплати та номер картки на яку Ви зможете провести оплату.

Зверніть увагу! Діє постійна система знижок (Накопичувальна).

2. Оплата замовлення.

Наша компанія працює по 100% предоплаті за замовлення. Чому так? Якщо покупець не забирає відправлення протягом 5-ти днів, воно повертається назад. Враховуючи особливості наших товарів, вони не можуть залишатися у свіжими за цей час і повернутися до нас у товарному вигляді.

Після отримання оплати наш менеджер зв'яжеться з Вами ( тел. або e-mail), та повідомить про надходження коштів. 

3. Доставка.

Перед доставкой ми зв'язуємся з Вами для уточнення способу доставки, місця і часу отримання замовлення. 

По Україні відправляємо товар перевізником (Нова Пошта). Доплата за упакування – 50 грн.

Послуги компанії-перевізника за доставку замовлення Ви оплачуєте в місці отримання. Після відправки замовлення ми повідомляємо вам номер декларації. Для отримання посилки Вам потрібно мати при собі: номер декларації та документи що посвідчують особу громадянина якому було надіслане відправлення. 

Доставка по території м.Київ обговорюється індивідуально: самовивіз із садового центру (с.Мартусівка) або доставка на вказану адресу.