Мій кошик

Штучні водойми

Штучні водойми в ландшафті

Водойма — це вишукане доповнення ділянки, а також покращення його мікроклімату  — зволоження повітря і доповнення екосистеми. Часто наші кліенти вибирають штучшу водойму природної форми з можливістю встановлення містка в його вузькій частині. Глибина штучної водойми може різнитися в залежності від того, чи плануєте ви завести рибок або Ваша водойма буде населена тільки водними рослинами — осокою, лататтям — нимфеями різних сортів, водним гіацинтом, аіром, комишом, ірисами.

Для утримання і зимівлі риби глибина водойми повинна бути не менше ніж 1,4 м, розміри самої водойми від 2,5 х 3 м. Форму штучної водойми спочатку промальовує ландшафтний архітектор, водойма овальної злегка вигнутої форми найбільш натурально виглядає в ландшафті, особливо з використанням специфічного формування берегової лінії — геопластикою. Для найбільш природного вигляду штучної водойми зеркало води повине бути заглибленим на 30-50см відносно основного рівня ділянки.
Часто з водоймою ми створюємо струмок або невеликий водоспад, которі будуть створювати циркуляцію води. Тут потрібно памятати, що фільтр для штучної водойми підбирається з урахуванням об'єму води і наявності риби в водоймі.
 
искусственный водоем искусственный водоем искусственный водоем

Водойма площею 180 кв.м. (ділянка в с. Борова). Етапи робіт:

искусственный водоем искусственный водоем искусственный водоем
искусственный водоем искусственный водоем искусственный водоем