Мій кошик

Багаторічники

Багаторічники

Якщо вам подобаються багаторічники, купити їх саджанці і кореневища ви зараз можете дуже зручно і недорого. Ласкаво просимо в садовий центр ГрінМарт, де очі розбігаються від різнобарвного достатку декоративних рослин. Ми завжди раді допомогти вам з вибором. Запитуйте, діліться своїми думками та ідеями щодо облаштування клумби. Ми вам підкажемо кращі рішення з точки зору професіоналів з ландшафтного дизайну.

Якими бувають багаторічники?

Ви дивилися наш каталог? Там і улюблені для багатьох дзвіночки, і не дуже поширена серед садівників кровохлебка. Щоб догодити всім небайдужим до багаторічникам, ми постаралися підібрати, як популярні рослини і сорти, так і раритети, які просто так не зустрінеш на кожному кроці.
Якщо зайнятися класифікацією багаторічників, то можна виділити такі групи:
  1. За періодом цвітіння - ранньоквітучі, квітучі ціле літо, пізньоквітучі, довгоквітучі.
  2. По кореневій системі - бульбові і кореневищні.
  3. По відношенню до висвітлення - солнцелюбні і тіньовитривалі.
  4. По висоті і особливостям розростання - низькорослі, високорослі, почвопокривні.
  5. По рекомендованому місцю висадки - для клумби, для палісаднику, для бордюру, для альпійської гірки.
  6. По відношенню до вологи - вологолюбні і посухостійкі.
  7. Щодо використання в дизайні - для дачі, для парку / скверу, для саду, для клумби.

Особливості вирощування багаторічників

Ви точно впевнені, що збираєтеся купити багаторічники? Тоді витратьте трохи часу для ознайомлення з рекомендаціями по догляду за цими рослинами. В цілому, примхливістю вони не відрізняються. Але деякі нюанси знати не завадить. І це стосується вже конкретно обраних вами видів і сортів.
Щоб багаторічники добре прижилися і швидко пішли в ріст, необхідно правильно підібрати місце посадки і грунт. Варто знати: у різних видів однєї рослини умови вирощування можуть відрізнятися. Наприклад, іриси бородаті люблять лужний грунт, а японські - кислий.
При наявності якісного посадкового матеріалу в достатній кількості, красиву, рясно квітучу клумбу можна отримати в рік висадки. Але в подальшому рослини вимагають не менш ретельного догляду, і при таких умовах будуть радувати своєю красою досить довго.
Терміни і тривалість цвітіння у багаторічників різна. Якщо ви хочете досягти ефекту безперервного цвітіння клумби, необхідно поєднувати види з різними термінами цвітіння. Для вдалого підбору ви можете скористатися, як описами до конкретних рослинам в каталозі, так і консультаціями фахівців нашого садового центру.

Як купити багаторічники в ГрінМарт в пару кліків?

У нашому онлайн-каталозі рослини розсортовані за видами і за сортами. Картка кожної рослини містить такі відомості:
  • Опис: форма / розмір, час цвітіння, зовнішній вигляд листя і квіток.
  • Умови вирощування: ставлення до світу, до грунту, до вологи, до температури, сполучуваність з іншими декоративними рослинами.
  • Використання в дизайні.
Вибирайте, відправляйте товар в корзину, оформляйте замовлення, насолоджуйтеся прекрасним садом через недовгий час.
Здається, не така й складна задача багаторічники купити, Київ передбачає безліч місць для такої покупки. Але ви хочете отримати посадковий матеріал високої якості, правда? Для цього подивіться, хто продавець.
Наприклад, важлива перевага продавця - це наявність власного розсадника саджанців, куди може приїхати будь-хто. Компанія ГрінМарт має такий розплідник. Більшість рослин в каталозі вирощено саме там. А ще ми присутні на ринку багато років, співпрацюючи з відомими ландшафтними дизайнерами.
Любіть багаторічники? У вас гарний смак! Вибирайте рослини собі до душі в нашому садовому центрі!