Мій кошик

Туї

Якщо вас зацікавила туя, купити саджанець відмінної якості і за привабливою ціною ви зможете тут - в інтернет-магазині садового центру ГрінМарт. Нами пропонується посадковий матеріал власного виробництва, схвалений численними клієнтами і нашими партнерами - ландшафтними дизайнерами. Ви можете зробити вибір, покладаючись на свій смак, а також отримати перед покупкою професійну консультацію від фахівців.

У чому переваги туї як декоративної рослини?

Вибір на користь туї при озелененні зон відпочинку, прибудинкових територій, парків, майданчиків біля входу в будівлі, обгрунтований тими плюсами, які відрізняють цю рослину:
невибагливість
Туя любить сонце, не важкі грунти і хороший полив. Щоб рослина показала себе у всій своїй красі, бажано її підгодувати комплексним добривом для хвойних. В іншому туя НЕ примхлива: стійка до несприятливих факторів міського середовища, витримує значні морози.
Різноманітність форм і забарвлень
Серед видів і сортів рослин - як чагарники, так і дерева. Зокрема, в нашому садовому центрі ви можете купити тую, висота якої після 10 років зростання досягне тільки 0,7 м, а можна придбати саджанець, який з часом перетвориться в дерево висотою кілька метрів. Різниться форма крони і забарвлення лускатого листя.
Хороше відношення до стрижки
Туя входить в число найбільш популярних для живоплоту рослин. Оскільки рослина без проблем витримує обрізку, кущам можна надати практично будь-якого вигляду. Деякі сорти успішно використовуються для топіарного мистецтва - створення рослинних скульптур.

Як купити тую в садовому центрі ГрінМарт: три кроки

Якщо ви не збираєтеся їхати до нас в гості, щоб вибрати і придбати рослину на місці, покупка онлайн здійснюється наступним чином:
Ви переглядаєте наш каталог і вибираєте рослину під свої смаки і потреби.
Рекомендуємо вам звернути увагу на опис, де вказується висота, форма крони, умови вирощування та інші важливі характеристики.
Перед замовленням вам необхідно вибрати розмір саджанця серед запропонованих варіантів.
Туя відправляється замовнику в контейнері або з земляною грудкою, упакована відповідним чином для транспортування.
Натиснувши кнопку «Купити» і оформивши замовлення, ви можете розраховувати на отримання незабаром високоякісного посадкового матеріалу.
Оскільки для нас важливо, щоб рослина прижилася, а потім довго вас радувала, ми готові надати всі необхідні рекомендації і відповісти на ваші запитання стосовно догляду за туями.