Мій кошик

Системи автоматичного поливу

Встановлення систем автоматичного зрошення газону 

Для того, щоб не прикладати зусиль для підтримки «зеленої зони» в чудовому стані, необхідна система автоматичного поливу газону.  Специалисты садового центра ГринМарт готовы взять на себя полный комплекс услуг по проектированию и монтажу такой системы. Мы подберём для вас лучшее современное оборудование, разработаем проект согласно особенностям участка, оперативно установим и запустим систему в работу. Вам останется только наслаждаться результатом!

 

Можливості та переваги систем автоматичного зрошення 

Сфера використання сучасних систем автоматичного поливу не  обмежується зрошенням газонів. На сьогодні можливо підібрати обладнання для зрошування клумб та зелених насаджень, оранжерей та стадіонів, скверів і прибудинкових територій. Єдина система автоматичного поливу рослин забезпечує розпилення поверх листя, а також дає змогу транспортувати волого в кореневу зону тим рослинам, яким це необхідно. 

Система автоматичного поливу забезпечує:

 • Рівномірне зволоження грунту
 • Регулярну та дозовану подачу вологи у відповідності з погодними умовами і особливостями розвитку рослин
 • «Штучний дощ» – дрібнокраплинне розпилення води, збагачення грунту киснем
 • Створення кращих умов для росту, цвітіння та плодоношення декоративних та садових культур 

Основні елементи автоматичної системи поливу газонів 

Для полноценного орошения участка используется целый комплекс оборудования. Система автоматического полива растений состоит из следующих элементов:

 1. Пульт управління (контроллер):  забезпечує запрограмовані користувачем години роботи системи, інтервали включення і вимкнення. 
 2. Метеодатчики: вимірюють вологість грунту і повітря, реагують на натуральні опади. 
 3. Дожчувачі (віялові, роторні і т. д): розпилюють воду в певному радіусі. 
 4. Крапельний полив: забезпечує подачу води до коренів рослин. 
 5. Електромагнітні клапани: відкривають подачу води відповідно до вказівок пульта управніння. 
 6. Трубопроводи, фільтри, фітинги, керуючі проводи: робочі елементи системи.
 7. Насосна станціязабезпечує відповідний тиск для роботи системи. 

Особливості встановлення системи поливу 

Бажано встановлювати автоматичну систему поливу одночасно з роботами по ландшафтному дизайну. Спеціалістами ГрінМарт пропонуються послуги по одночасному проєктуванню озеленення та встановленню комплексів автополиву.  Укладка трубопроводів системи потребує викопування траншей, що неминуче призводить до пошкодження газону, якщо він наявний на ділянці.  

Автоматична система поливу газону встановлюється за наступною схемою: 

 1. Готується проєкт поливу з урахуванням рельєфу території, запланованого дизайну, обєктів що вже присутні. Встановлення дощувачів та інших елементів для зрошення проєктуються з урахуванням зон перекриття поливу. 
 2. Після узгодження проєкту з замовником виконується підбір обладнання для системи. Досвід спеціалістів ГрінМарт дозволяє підібрати найефективніші та надійні варіанти. 
 3. Проводяться безпосередньо грунтові роботи. В підготовлені траншеї вкладаються трубопроводи. Кабелі підключаються до пульту управління.  
 4. Проводиться перевірка, наладка та пуск системи. Пуско-наладні роботи виконуються при відкритих траншеях, що забезпечує можливість усунення неполадок без додаткових труднощів. Траншеї засипаються коли система протестована, налаштована та працює бездоганно. 
 5. Після закінчення робіт клієнту надається консультація щодо обслуговування системи. 

 

Бажаєте полив? Ми встановимо його на вашій ділянці професійно та швидко!