Мій кошик

Про нас

Компанія ГрінМарт — це садовий центр, розплідник рослин і компанія з ландшафтного дизайну та благоустрою території. На ринку України працюємо з 2007 року.

Ми починали з невеликого розсадника рослин і садового центру, а зараз наша основна діяльність - благоустрій територій, озеленення під ключ приватних будинків, заміських баз відпочинку, міських новобудов, створення систем автоматичного поливу, облаштування газонів. Давайте знайомитися!

Владельцы ГринМарт

ЛЮДМИЛА ЄВГЕНІЇВНА і ВІКТОР ЕДУАРДОВИЧ   МІЦКЕВИЧ
ВЛАСНИКИ КОМПАНІЇ

KU

ЮЛІЯ КУБРАК
АГРОНОМ

Nastya

АНАСТАСІЯ ЯВТУШЕНКО

В 2007 році вони створили компанію, метою роботи якої стало створення прекрасних садів, виробництво якісних рослин, обслуговування клієнтів на найвищому рівні. Слідкує за правильним вирощуванням, доглядом, формуванням, підкормкою рослин в розсаднику і садовому центрі. Завдяки Юлії ми можемо гарантувати високу якість кожного саджанця.  Анастасія - ландшафтний дизайнер, керівник групи озеленення.

 

DSC_1258 Садовый центр ГринМарт DSC_1298

 

За період існування компанії ГрінМарт, а це вже більше 15 років, ми досягли багато чого:

  • Розширили територію розплідника до 7 га.
  • В нашій команді 12 менеджерів, це люди професіонали своєї справи: агрономи, дендрологи, ландшафтні дизайнери, фахівці з озеленення, автополиву, укладання газону, потужна команда продавців консультантів, які розкажуть і підкажуть, яку рослину краще обрати.
  • Виконуємо роботи по встановленню систем автоматичного поливу, укладання газону, будуємо великі і маленькі водойми, маємо величезний досвід в будівництві підпірних стінок. Більше 100 виконаних об'єктів з озеленення та благоустрою території, близько 30 з них - це озеленення великих комерційних проектів, таких як: багатоквартирні будинки, парки і сквери, промислові виробництва, дитячі табори тощо.
  • Даємо гарантію на 1 рік і допомагаємо в догляді і підгодівлі наших рослин, які висаджуються на ділянках. На початку весни наш агроном приїжджає і робить всі необхідні процедури.
  • Проводимо курси садівників 1 раз в рік (в лютому). Якщо Ви хочете пізнати всі нюанси в обрізанні та догляді за деревами і рослинами, як боротися зі шкідниками та багато іншого, обов'язково записуйтеся і наші фахівці розкажуть, покажу, а головне - навчать виконувати всі ці дії правильно і щоб Ваш сад завжди радував хорошим урожаєм. Адже дані курси не проводить жоден садовий центр або розплідник в Україні.
  • Рослини, які є в садовому центрі, вирощуються нами з теплотою і любов'ю, а також завозяться з провідних розплідників Європи (Голландія, Бельгія, Польща, та інші...). Будь-який відвідувач садового центру може їх придбати і отримати вичерпну інформацію щодо них. В асортименті також є ексклюзивні декоративні рослини - це бонсаї з хвойних дерев.

Іще одна перевага компанії ГрінМарт і її головна особливість - це виробництво квітучих чагарників гортензій (Hydrangea). Наша колекція налічує понад 60 сортів цих декоративних квітів. Такого величезного вибору немає в жодному садовому центрі в Україні. Всі гортензії, як і інші рослини компанії, адаптовані під кліматичні умови території України.

ГринМарт ГринМарт ГринМарт

Запрошуємо Вас в садовий центр ГрінМарт фавикон. Якщо у Вас немає можливості особисто відвідати садовий центр - ласкаво просимо в наш інтернет-магазин cart-icon-empty. Обов'язково відвідайте нашу сторінку в Facebook facebook-256  - там свіжі новини і акції компанії.