Мій кошик
111

Гортензія волотиста 'Лаймлайт' (Hydrangea paniculata 'Limelight')


Код: 5925: С3
передзамовлення

250грн

Один з кращих сортів волотистої гортензії.


Опис

Гортензія волотиста 'Лаймлайт' (Hydrangea paniculata 'Limelight')

Опис: вражає ефектними квітковими конусами, які змінюють колір протягом тривалого сезону свого цвітіння. Висота і ширина: Чагарник заввишки більше 1-1,5 метра з округлою кроною. Ширина до 2 м. Час цвітіння: Цвіте з липня по вересень великими ширококоніними суцвіттями. Забарвлення квітки: Суцвіття складаються з стерильних квіток блідо-лимонного або зеленуватого кольору, потім рожевіють. 

Умови вирощування: Світлолюбна, витримує півтінь. Зимостійка. Вимоглива до наявності вологи в грунті. Віддає перевагу родючим, пухким, кислим грунтам. Не витримує вапна в грунті. Потребує притінення від полуденнного сонця і захищеному від вітру місці розташування. Відстань між рослинами 1-1,5 м. Використання в дизайні: Використовується для одиночних і групових посадок в місцях відпочинку, в чагарникових міксбордерах. Придатна для зимових букетів.

Купити гортензію Ви можете в нашому інтернет магазині садового центру ГрінМарт, доставку здійснюємо по Києву та області, а також в Одесу, Харків, Дніпро, Херсон, Львів, Вінницю, Кропивницький та в інші міста України.