Мій кошик

Ялина колюча 'Глаука' (Picea pungens 'Glauca')


Код: 7147: 100-120 см / ком
в наличии

1950грн

Ялина колюча, знаменита своєю популярною декоративною формою «сизою» ('Glauca'), тією самою «блакитною ялиною»Доставка


Кур’єрська доставка по Києву ()
Доставка здійснюється нашою кур'єрською службою в межах Києва
Самовивіз ()
Самовивіз з нашого магазину за адресою с.Мартусівка, Дружби 12А

Опис

Ялина колюча 'Глаука' (Picea pungens 'Glauca')

Форма: колоновидна форма крони. Хвоя: хвоя у цієї ялини має голубувато-зелене забарвлення, що ефектно виділяє її на тлі звичайної зелені. Хвоїнки довжиною до 25 мм, жорсткі, колючі, рівномірно покривають пагони. Швидкість зростання: динаміка росту сіянців приблизно наступна: в три роки вони досягають 25 см, в п'ять років - півметра, у 8 - 1 метра. Шишки: циліндричні, довжиною до 9 см, світло-коричневі.

Умови вирощування: Найкращого розвитку, а отже і більшого декоративного ефекту, блакитна ялина досягає на родючих структурних суглинках, при повній освітленості. Використання в дизайні: відмінний солітер, що не потребує сусідства. Добре виглядає поодиноко або груповою посадкоюна рівному газоні. При створенні композицій екземпляри не слід садити ближче 3 м один від одного, щоб дерева не затінювали одне одного і мали низько опущені густі крони.

Купити ялину колючу Ви можете в нашому інтернет магазині садового центру ГрінМарт, доставку здійснюємо по Києву та області, а також в Одесу, Харків, Дніпро, Херсон, Львів, Вінницю, Кропивницький та в іншиі міста України.