Мій кошик

Ялинки

Більшість видів і сортів ялин - це високі дерева з красивою конічною формою крони і зеленим або сизо-блакитним забарвленням хвої. У розпліднику садового центру ГрінМарт можна знайти відмінну добірку сортів цих хвойних дерев. Також, крім них клієнтам пропонується ялина в горщику - карликове деревце, яке прикрасить новорічно-різдвяні свята або стане ідеальнимелементом в дизайні тераси, зони біля входу в будинок, офіс, установу.

Якщо вирішилиялинку живу: купити сьогодні дуже просто!

ГрінМарт - це розплідник рослин, акліматизованих в нашій зоні. Придбати будь-яку рослину можна прямо на місці, приїхавши за адресою, вказаною на сайті. Не менш зручний спосіб покупки - це замовлення в інтернет-магазині розплідника ГрінМарт.
Фахівці компанії накопичили достатньо досвіду, щоб правильно упакувати як невеликий саджанець, так і крупномір, для подальшої відправки клієнту через транспортну компанію. Карликові ялинки доставляються в контейнерах, крупноміри - з грудкою землі, упакованим в мішковину і сітку.
Щоб ви не вибрали, ялина в горщику, саджанець або штамб, можете з упевненістю розраховувати на хорошу приживлюваність і ріст при правильному догляді. Спочатку ознайомтеся уважно з нашим каталогом, щоб не пропустити цікаві хвойники. Потім оформляйте замовлення і чекайте незабаром своє деревце.
Ваша покупка максимально виправдає очікування, якщо ви подивитеся в описі такі характеристики:
  • форму крони: може бути конічна або подушковидна;
  • колір хвої: зелений, сизий, блакитний;
  • річний приріст: від 3-4 см на рік повільноростучі (карликові) до 30-40 см.

Ялина в горщику: покупка в радість

У колекції садового центру ГрінМарт зібрані всі кращі сорти карликових ялин для контейнерів / горщиків:
  • канадська Коніка;
  • звичайна Нідіформіс;
  • сербська Нана;
  • канадська Блю Пленет;
  • сиза Дейзі Уайт;
  • звичайна Пуш.
Найчастіше бажання купити живу ялину виникає напередодні Нового року - і ми готові запропонувати вам мініатюрні ялинки конічної форми, які підходять для використання в якості новорічного деревця.
Але уваги також заслуговують карликові сорти з подушковидною формою крони. Їх використання може стати оригінальним акцентом в самих різних ландшафтних композиціях, а також при оформленні відкритих балконів, лоджій, бордюрів.
Жива ялина в контейнері - це практично універсальне рішення для самих різних завдань з озеленення. Цілком ймовірно, це підійде і для вас.