Мій кошик

Тис ягідний 'Давид' (Taxus baccata 'David')


Код: 6807 40-60см
в наличии

390грн

Розмір: 70-50 см Контейнер: C5


Доставка


Кур’єрська доставка по Києву ()
Доставка здійснюється нашою кур'єрською службою в межах Києва
Самовивіз ()
Самовивіз з нашого магазину за адресою с.Мартусівка, Дружби 12А

Опис

Тис ягідний 'Давид' (Taxus baccata 'David')

Форма: Вічнозелена маленьке дерево. Одне з кращих рослин для фігурної стрижки. Формувати найкраще ранньою весною, повторити в середині літа. Розмір: 10-20 м заввишки і 8-12 м завширшки. Росте відносно повільно. Річний приріст ввисоту 25 см, в ширину 20 см.м. Хвоя: Голчаста, темно-зелена, молода - яскраво-жовта, двостороння, довгаста, поступово загострена, 1-3 см довжиною. Рослина дводомна. Чоловічі квітки - жовті головки, жіночі квітки непомітні. Цвіте в березні-квітні.

Умови вирощування: Теневинослів, морозостійкий. Віддає перевагу свіжим або вологі, багаті поживними речовинами, вапняні грунту, хоча в цілому невимогливий і добре росте навіть на помірно сухих, бідних, слабокислих грунтах, погано переносить сильно кислі грунти. Використання в дизайні: Як поодиноко, так і в вічнозелених живих огорожах. Всі тиси добре піддаються стрижці і формуванню. Тому використання їх у створенні регулярного ландшафтного стилю вкрай важливо. Знаменитий Версальський парк пишається своїми багатовіковими алеями з тиса.

Купити тис ягідний Ви можете в нашому інтернет магазині садового центру ГрінМарт, доставку здійснюємо по Києву та області, а також в Одесу, Харків, Дніпро, Херсон, Львів, Вінницю, Кропивницький та в іншиі міста України.