Мій кошик

Спірея японська Шіробана


Код: 9398
нет на складе

цену уточняйте

Приголомшливо красивий сорт. На одному суцвітті знаходяться квіти яскраво білою, ніжно рожевого і лілово-червоного забарвлення.


Опис

Спірея японська Шіробана (лат. Spiraea japonica Shirobana)
Опис: Відрізняється вкрай незвичайним трибарвним цвітінням. Красивоквітучий низькорослий чагарник 0,6-0,8 м заввишки, з компактною кроною діаметром до 1 м. Крона щільна, округлая.Цветкі: Цвіте з липня по серпень, зібраними в плоскі щитковидні суцвіття, оригінальними квітками різного забарвлення. Квітки білого, рожевого і червоного кольору одночасно присутні в кожному суцвітті-щітке.Лістья: Пагони червоно-коричневі, листя темно-зелені.
 
Спірея японська Шіробана посадка і догляд
Умови вирощування: Добре переносить морози і не завдасть особливого клопоту тим, хто не має можливості створювати спеціальні укриття. Світлолюбна, але виносить легке затінення. До грунтів невимоглива, але краще цвіте на пухких, родючих і увлажненних.Іспользованіе в дизайні: Використовується для одиночних і групових посадок, створення бордюрів і квітників, деревинно-чагарникових груп, чагарникових міксбордерів, узлісь, змішаних з багатолітниками груп, як грунтопокривна рослина.