Мій кошик

Троянда грунтопокривна 'Санні Роуз' (Rosa 'Sunny Rose')


Код: 11400
нет на складе

150грн

Контейнер: С3


Доставка


Кур’єрська доставка по Києву ()
Доставка здійснюється нашою кур'єрською службою в межах Києва
Самовивіз ()
Самовивіз з нашого магазину за адресою с.Мартусівка, Дружби 12А

Опис

Троянда грунтопокривна 'Санні Роуз' (Rosa 'Sunny Rose')

Опис: Висота 0,3-0,4 м, ширина куща 0,4 м. Санні роуз - грунтопокривний чагарник зі світло-жовтими махровими квітками. Цвіте рясно, у другій половині червня і до кінця осені. Листки невеликі, темно-зелені, блискучі. Пагони покриті колючками. Швидкозростаюча. Квітка: Світло-жовта з великими помаранчевими тичинками, чашоподібна до плоского, махрова, 30 - 35 пелюсток в одній квітці, діаметр квітки 35 см, майже без аромату. Цвітіння дуже рясне, безперервне до морозів, квітки зібрані у великі суцвіття.

Умови вирощування: Теплолюбна і світлолюбна, потребує захищеного від холодних вітрів місця. Не витримує застою води, перезволоження, близького залягання грунтових вод. Воліє важкі суглинисті грунти багаті гумусом і добре аеровані. Використання в дизайні: Ідеальна для створення розаріїв, квітників, для обрамлення доріжок. Висаджують на передньому плані і на газонах.

Купити троянди Ви можете в нашому інтернет магазині садового центру ГрінМарт, доставку здійснюємо по Києву та області, а також в Одесу, Харків, Дніпро, Херсон, Львів, Вінницю, Кропивницький та в іншиі міста України.