Мій кошик

Ялівець лежачий 'Нана' (Juniperus procumbens 'Nana')


Код: 9299
в наличии

300грн

Розмір: 15-20 см. Контейнер: С5.


Доставка


Кур’єрська доставка по Києву ()
Доставка здійснюється нашою кур'єрською службою в межах Києва
Самовивіз ()
Самовивіз з нашого магазину за адресою с.Мартусівка, Дружби 12А

Опис

Ялівець лежачий 'Нана' (Juniperus procumbens 'Nana')

Опис: Сланкий низький чагарник з щільною кроною і жорсткими, частково вкорінюваними пагонами. У віці 10 років досягає висоти 0,2 метра при діаметрі крони 1-1,5 метра. Пагони короткі, жорсткі, кінці їприпідняті, розташовані густо і утворюють подушки. Хвоя: Голки кільчасті, прилягають одина до одної, блакитно-зелені з восковим нальотом і зеленою центральною жилкою.

Умови вирощування: Зимостійкість висока. Светолюбний, витримує легку півтінь. До грунтів не вимогливий, але кращого розвитку досягає на легких і поживних. Не витримує застою води. Місце для посадки краще обирати на сонячних ділянках з супіщаними ґрунтами. Добре відгукується на додаткові поливи та підживлення. Щоб уникнути пошкодження хвої під час сніжних зим, рекомендується захищати рослини від снігових навалів. Використання в дизайні: Ялівець лежачий Нана використовується як грунтопокривна рослина, для кам'янистих ділянок і скельних садків. Може вирощуватися в контейнерах, застосовується для озеленення дахів і балконів.

Купити ялівець лежачий 'Нана' Ви можете в нашому інтернет магазині садового центру ГрінМарт, доставку здійснюємо по Києву та області, а також в Одесу, Харків, Дніпро, Херсон, Львів, Вінницю, Кропивницький та в іншиі міста України.