Мій кошик

Самшит

Якщо вас зацікавив самшит, купити саджанці відмінної якості і за привабливою ціною ви зможете тут - в інтернет-магазині садового центру ГрінМарт. Нами пропонується посадковий матеріал власного виробництва, схвалений численними клієнтами і нашими партнерами - ландшафтними дизайнерами. Ви можете зробити вибір, покладаючись на свій смак, а також отримати перед покупкою професійну консультацію від фахівців.
 

Як купити саджанці самшиту в садовому центрі ГрінМарт: три кроки

Якщо ви не збираєтеся їхати до нас в гості, щоб вибрати і придбати рослину на місці, покупка онлайн здійснюється наступним чином:
Ви переглядаєте наш каталог і вибираєте рослину під свої смаки і потреби.
Рекомендуємо вам звернути увагу на опис, де вказується висота, форма крони, умови вирощування та інші важливі характеристики.
Перед замовленням вам необхідно вибрати розмір саджанця серед запропонованих варіантів.
Саджанець відправляється замовнику в контейнері або з земляною грудкою, упакований відповідним чином для транспортування.
Натиснувши кнопку «Купити» і оформивши замовлення, ви можете розраховувати на отримання незабаром високоякісного посадкового матеріалу.
Оскільки для нас важливо, щоб рослина прижилася, а потім довго вас радувала, ми готові надати всі необхідні рекомендації і відповісти на ваші запитання стосовно догляду за саджанцями деревних рослин.