Мій кошик

Гортензії

Додайте в свій сад яскраве цвітіння, трохи французького шарму і дещицю японської екзотики. Ми пропонуємо вам купити гортензію - чагарник, який буде у вас викликати захоплення і естетичне задоволення.
Колекція гортензій з 62 сортів - справжня гордість садового центру ГрінМарт. Ми любовно вирощуємо кожен саджанець. А коли передаємо його в руки вам, нашим клієнтам, то намагаємося дати всі необхідні рекомендації по догляду, щоб ви змогли виростити шикарний квітучий чагарник.

Головне про гортензії

Різновидів гортензій безліч. Чагарник різниться по висоті, формі, листю, суцвіттях. Висота гортензії в залежності від виду варіює від 30 до 200 сантиметрів. Всі види цвітуть рясно і тривало. Але забарвлення у квіток буває різним, а форма суцвіть - куляста, полушаровидная, у вигляді щитків і мітел.
Продаж гортензій здійснюється, як для весняної, осінньої так і літньої посадки. При цьому важливо враховувати час початку цвітіння, яке залежить від виду і сорту. Вся необхідна інформація міститься в описах рослин. Але якщо у вас виникають питання, то краще перепитати, ніж сумніватися в правильності своїх висновків стосовно рослин.
Пора цвітіння популярних сортів гортензії починається з кінця червня, коли з'являються перші суцвіття. Поряд з цим, чагарник зберігає декоративність навіть у вересні-жовтні. У період цвітіння суцвіття гортензії змінюють своє забарвлення. Цікавою особливістю гортензії крупнолістной є взаємозв'язок забарвлення квітів з рівнем кислотності грунту. Якщо грунт кислий, то квітки будуть більш синіми; лужна - рожевими або бузковими.

Орієнтири по вибору гортензії

Якщо ви вирішили купити гортензію, Садовий центр ГрінМарт у Києві - саме те місце, де можна зробити хороший вибір. Але при цьому не завадить певний набір знань і уважність. У нашому садовому центрі ви можете зробити покупку онлайн або безпосередньо в розсаднику.
Каталог згрупований за видами гортензій. Опис кожного сорту гортензії містить такі відомості:
  • висота і ширина куща;
  • час цвітіння;
  • забарвлення квітки;
  • місце посадки і нирка;
  • використання в дизайні.
Кожен опис доповнюється фотографіями. Виходячи з цього, основні відомості про рослину надається. Цього мінімуму необхідний, щоб успішно висадити і дочекатися цвітіння. Разом з тим, немає межі досконалості: про гортензія багато написано, і ви можете розширювати свої знання в міру необхідності, і для кращого догляду за рослиною.

Використання гортензії

Залежно від сорту гортензія в ландшафтному дизайні використовується по-різному:
  • на клумбі в поєднанні з багаторічниками;
  • для одиночних посадок на газоні (як солітер);
  • в малих садах і оранжереях;
  • як жива огорожа;
  • у майданчиків, призначених для відпочинку;
Гортензія чудово виглядає на тлі хвойних рослин, в деревно-чагарникових композиціях, які прикрашають парки і сквери. При цьому більшість сортів придатне для зростання в міських умовах.
Щоб купити гортензію, не потрібно шукати особливий привід. Ця рослина прикрасить будь-який куточок саду, парку або прибудинкової території. Але крім цього, гортензії придатні під зріз, їх широко використовують в декорі весіль та інших урочистостей.
Гортензії можуть зберігати свіжість в зрізаному вигляді до 14 днів. Існує спосіб продовження «життя» зрізаних гортензій. Стебла опускаються на 3-4 сантиметрів в гарячу (43-49 ° C) воду. Потім квіти на 8 годин поміщаються в холодильник. Після цього стебла необхідно підрізати і знову опустити в гарячу воду. Після такої процедури краса гортензій у вазі на два тижні гарантована.
Відкрийте для себе дивовижне розмаїття гортензій! У садовому центрі ГрінМарт ви зможете придбати кращі саджанці від недорогих маленьких розмірів до кущів висотою 1,5 метра!