Мій кошик

Головне про гортензії

Різновидів гортензій безліч. Чагарник різниться по висоті, формі, листю, суцвіттях. Висота гортензії в залежності від виду варіює від 30 до 200 сантиметрів. Всі види цвітуть рясно і тривало. Але забарвлення у квіток буває різним, а форма суцвіть - куляста, полушаровидная, у вигляді щитків і мітел.
Продаж гортензій здійснюється, як для весняної, осінньої так і літньої посадки. При цьому важливо враховувати час початку цвітіння, яке залежить від виду і сорту. Вся необхідна інформація міститься в описах рослин. Але якщо у вас виникають питання, то краще перепитати, ніж сумніватися в правильності своїх висновків стосовно рослин.
Пора цвітіння популярних сортів гортензії починається з кінця червня, коли з'являються перші суцвіття. Поряд з цим, чагарник зберігає декоративність навіть у вересні-жовтні. У період цвітіння суцвіття гортензії змінюють своє забарвлення. Цікавою особливістю гортензії крупнолістной є взаємозв'язок забарвлення квітів з рівнем кислотності грунту. Якщо грунт кислий, то квітки будуть більш синіми; лужна - рожевими або бузковими.

Орієнтири по вибору гортензії

Якщо ви вирішили купити гортензію, Садовий центр ГрінМарт у Києві - саме те місце, де можна зробити хороший вибір. Але при цьому не завадить певний набір знань і уважність. У нашому садовому центрі ви можете зробити покупку онлайн або безпосередньо в розсаднику.
Каталог згрупований за видами гортензій. Опис кожного сорту гортензії містить такі відомості:
  • висота і ширина куща;
  • час цвітіння;
  • забарвлення квітки;
  • місце посадки і нирка;
  • використання в дизайні.
Кожен опис доповнюється фотографіями. Виходячи з цього, основні відомості про рослину надається. Цього мінімуму необхідний, щоб успішно висадити і дочекатися цвітіння. Разом з тим, немає межі досконалості: про гортензія багато написано, і ви можете розширювати свої знання в міру необхідності, і для кращого догляду за рослиною.

Використання гортензії

Залежно від сорту гортензія в ландшафтному дизайні використовується по-різному:
  • на клумбі в поєднанні з багаторічниками;
  • для одиночних посадок на газоні (як солітер);
  • в малих садах і оранжереях;
  • як жива огорожа;
  • у майданчиків, призначених для відпочинку;
Гортензія чудово виглядає на тлі хвойних рослин, в деревно-чагарникових композиціях, які прикрашають парки і сквери. При цьому більшість сортів придатне для зростання в міських умовах.
Щоб купити гортензію, не потрібно шукати особливий привід. Ця рослина прикрасить будь-який куточок саду, парку або прибудинкової території. Але крім цього, гортензії придатні під зріз, їх широко використовують в декорі весіль та інших урочистостей.
Гортензії можуть зберігати свіжість в зрізаному вигляді до 14 днів. Існує спосіб продовження «життя» зрізаних гортензій. Стебла опускаються на 3-4 сантиметрів в гарячу (43-49 ° C) воду. Потім квіти на 8 годин поміщаються в холодильник. Після цього стебла необхідно підрізати і знову опустити в гарячу воду. Після такої процедури краса гортензій у вазі на два тижні гарантована.
Відкрийте для себе дивовижне розмаїття гортензій! У садовому центрі ГрінМарт ви зможете придбати кращі саджанці від недорогих маленьких розмірів до кущів висотою 1,5 метра!